Menu

Meie ettevõtest

Meie ettevõtest

 
 
 
 
 

 

 

VIVI tähendab ladina keeles „elust pulbitsev“,  mis on meie olemus ja peamine eesmärk. See inspireerib meid looma looduslikku, ohutut ja bioloogiliselt aktiivset kosmeetikat, et teie ise ja teie pereliikmed võiksite end tunda ilusamana, tervemana ning täis elujõudu!

 VIVI tooted koosnevad parima kvaliteedi ja tõestatud tõhususega taimset päritolu laboris valmistatud koostisainetest. Me ei loo tooteid glamuursete moesuundade järgi, vaid valmistame tõhusat, kuid elegantset kosmeetikat, mis paneb teid end hästi tundma ja suurepärane välja nägema. Ei rohkem ega vähem. Kõige olulisem on - elust pulbitsev - VIVI.

Orgaaniliste koostisainete ja oma tipptasemel tehnoloogia abil oleme välja töötanud ainulaadse protsessi, mille käigus kasutame ära looduse ja kaasaegse teaduse koostoime. Tooted ei sisalda mingeid keskkonnaohtlikke koostisaineid, lõhnaaineid, parabeene ega silikoone.

 

 

VIVI tähendab ladina keeles „elust pulbitsev“,  mis on meie olemus ja peamine eesmärk.  

 
 

VIVI püsikliendiprogramm 

 

Iga VIVI toote juures leiate kaks hinda. Kõrgem hind on toote tavahind. Madalam hind on meie kingitus lojaalsetele klientidele, kes meisse usuvad ning on ostnud VIVI kliendikaardi.  

 

Mis on VIVI kliendikaardi eelised?

Kliendikaardiga saate püsisoodustust 20-40%, personaalseid pakkumisi ning teavet VIVI viimaste uudiste kohta. Märkus: VIVI kliendikaart kehtib üksnes VIVI füüsilistes kauplustes. E-poes on eraldiseisvad reklaamikampaaniad ning pakkumised. 

Kust kliendikaarti osta?

VIVI kaupluste kontaktid leiate siit: http://vivicosmetic.ee/et/kontaktai 

 

VIVI kliendikaart maksab 20 eurot.