Menu

Uudised

KAS OLETE SAANUD KINGITEATE VÕI -VAUTŠER?

Tulge ükskõik millisesse VIVI kauplusesse Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Šiauliais, Mažeikiais, Marijampoles, Panevėžyses või Alytuses, võtke kaasa teade või vautšer ning saate VIVI kingituse.

Täiendame pidevalt olemasolevaid kingitusi ning loome uusi, et pakkuda teile parimaid ja populaarsemaid VIVI tooteid. Küsige meie müüjalt, milline on teie kingitus. Saadud kingiteade annab lisaks kingitusele võimaluse saada eripakkumisi - küsige julgelt ka nende kohta!

Oluline teave! Kingiteate tingimused!

*Oma tasuta kingitusele järele tulles peate näitama saadud teadet ning isikut tõendavat dokumenti. Teil palutakse anda oma telefoninumber (kingituse registreerimiseks).

*Üks inimene võib saada ühe kingituse kuus.

*Pakkumine aegub vautšeril või teatel märgitud ajal.

*Pakkumine kehtib üksnes täiskasvanutele (18-aastased või vanemad).

NB! Mõned kingipakkumised on mõeldud olemasolevatele klientidele, mõned tulevastele klientidele, kes ei ole VIVI püsikliendiprogrammi liikmed. Oma sõpradega jagame viimaseid uudiseid, teavet pakkumiste ja kampaaniate kohta. Aitame teid meelsasti avalduse täitmisel püsikliendiprogrammiga liitumiseks. Ärge unustage oma isikut tõendavat dokumenti, ilma selleta ei saa kingitust kätte.

TÄHELEPANU! Meie kingitused on alati läbimõeldud, kuid neid on piiratud arvul. Astuge julgelt meie kauplustest läbi, et oma kingitus kätte saada.

OLETE VÄGA OODATUD - VIVI KLIENDID ON ÕNNELIKUD!